«بهشت در آتش» نمایشی با محوریت آموزه‌های دینی و اعتقادی، روایتی است درباره شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و مظلومیت ولایت که بر لزوم بصیرت‌افزایی، آگاهی، دشمن شناسی، ولایت‌مداری و هوشیاری امت اسلام در برابر فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان و فتنه‌گران تأکید می‌کند.

همزمان با ایام فاطمیه و سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نمایش آیینی «بهشت در آتش» با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حوزه هنری و شهرداری منطقه ۱۶، در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش به کارگردانی علی جاور و نویسندگی سید کاظم فلاح‌زاده روایتی است تاریخی درباره شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) که بر لزوم بصیرت‌افزایی، آگاهی، دشمن‌شناسی، ولایت‌مداری و هوشیاری امت اسلام در برابر فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان تاکید می‌کند.

«بهشت در آتش» با نقش‌آفرینی بیش از ۴۰ هنرمند و عوامل بومی شهرستان ابرکوه استان یزد تولید شده است که بازیگران اصلی آن عبارتند از ابوالفضل صادقیان، مصطفی مهدی پور، سید حمید پورسید، حسن حسن‌پور، جعفر قاسم‌پور، ابوالفضل حسینیان و علی نداف.

«بهشت در آتش» ششم تا یازدهم آذر هر شب از ساعت ۱۸:۳۰ در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن میزبان هنردوستان است و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت رایگان می‌توانند به نشانی اینترنتی behesht.hozehonari.ir مراجعه کنند.

فرهنگ و هنر