محمدحسن شانه‌ساز مدیرعامل نماوا دست کم چهار ماهی است از کشور خارج شده و بر اساس شنیده‌ها همچنان در دوبی به سر می‌برد. طولانی شدن دوره سفر او و عدم بازگشتش به ایران نشان می‌دهد که اختلافات او با رئیس هیات مدیره نماوا شجاع‌الدین میرطاووسی هممچنان پابرجاست.

بر اساس شنیده‌ها این اختلافات میان داماد(شانه‌ساز) و پدر همسرش(میرطاووسی) موجب شد که رئیس هیات مدیر به دنبال جایگزین گزینه مدیرعاملی این شرکت باشد و در نهایت فرزند یکی از رفقای قدیمی میرطاووسی جایگزین شانه‌ساز شد.

شنیده‌ها حاکی از آن است با توجه به فوج انتقادات گسترده از عملکرد نماوا چند روزی است علی سلیمی جایگزین شانه‌ساز شده است.علی سلیمی یکی از تجارشناخته‌ شده‌ای که پشتوانه اقتصادی بسیار محکمی داردو او فرزند مرحوم «مهدی سلیمی» است.

مهدی سلیمی از مدیران قدیمی و خوشنام در حوزه فرهنگ و سینما بود. زمانی که او سمت مدیرعاملی موزه سینما را در دولت نهم برعهده داشت، چشم از جهان فروبست. از مسوولیت‌های اجرایی مهدی سلیمی می‌توان به قائم مقامی معاونت امور سینمایی وزارت ارشاد، موسسه سینماشهر، جشنواره های استانی، موسسه رسانه های تصویری، موسسه سیاحتی کیش، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و رییس دفترامور مجامع و شرکت های صداوسیما اشاره کرد.

شانه‌ساز رفت و آقازاده مرحوم سلیمی آمد
صدور مجوز حمل ساز در دهه شصت بر عهده رئیس هیئت مدیره فعلی نماوا بود

لازم به ذکر است میرطاووسی رئیس هیات مدیره نماوا از مدیران سابق وزارت ارشاد است و او در تقاطع‌های مختلفی در حوزه مختلف فرهنگی کشور با پدر مدیرعامل جدید موسسه‌اش همکاری داشته است.