پوستر شهید احمدی روشن

 

پژمان لشکری‌پور تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در گفتگو با مهر درباره ساخت سریالی با محوریت زندگی شهید مصطفی احمدی‌روشن گفت: تلاش برای ساخت سریالی با مضمون زندگی شهید بزرگوار احمدی روشن از چندی قبل شروع شده است. در واقع به تازگی تحقیق و پژوهش این پروژه به پایان رسیده و این مجموعه با نام «تاریک-روشن» اکنون در مرحله ایده‌پردازی و طراحی ۲۶ قسمت سیناپس است.

این تهیه‌کننده سینما و تلویزیون درباره اهمیت تولید آثار مربوط به زندگی شهدای هسته‌ای عنوان کرد: ویژگی‌های خاص زندگی این شهدا و فاصله کمی که از زمان شهادت این عزیزان می‌گذرد باعث می‌شود که ساخت آثاری درباره زندگی آن‌ها اهمیت بیشتری پیدا کند. به خصوص اینکه کارهای نمایشی زیادی در خصوص شهدای علمی کشور طی این سال‌ها انجام نگرفته است و این ما را بر این می‌دارد که با وسواس و با استفاده از نقاط ضعف و قوت کارهای پیشین کار ساخت سریال را جلو ببریم.

وی در ادامه تاکید کرد: طبیعتاً این کارها حساسیت‌های خاص خودش را هم دارد. وجود خانواده و دوستان شهید و کسانی که شهید را به واسطه آنکه هم عصر و نزدیک به ما بودند به یاد دارند؛ نظرات، دریافت‌ها و خاطراتی دارند که کار را برای نویسندگان سخت می‌کند.

لشکری‌پور درباره آغاز پیش تولید سریال شهید احمدی روشن عنوان کرد: با حمایت‌هایی که صورت گرفته و به لطف خداوند ان‌شاالله مرحله نگارش که بسیار مرحله مهمی است را جلو خواهیم برد و به موازات آن پیش تولید اجرایی و انتخاب عوامل تولید را انجام خواهیم داد تا بتوانیم در اسرع وقت و با حفظ کیفیت مجموعه را به مرحله تصویر برداری و کلید زدن برسانیم.

وی در پایان پیرامون پروژه شهید احمدی روشن گفت: ان‌شاالله اخبار تکمیلی خوب را در این زمینه در اختیار مخاطبین و علاقمندان قرار دهیم.